ZWROTY:

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. W takim przypadku w ciągu 14  dni od daty dostawy należy zgłosić zamiar dokonania zwrotu na adres: biuro@catofthemoon.com. Następnie towar, wydrukowany i podpisany formularz zwrotu należy wysłać w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. Zwrot jest możliwy wyłącznie, jeśli towar jest kompletny, nie został uszkodzony lub zniszczony i nie nosi śladów użytkowania. 

Koszty odesłania towaru ponosi Klient. Po otrzymaniu zwróconego towaru najpóźniej w ciągu 14 dni zwracamy kwotę zakupu wraz z kosztem dostawy przelewem na konto bankowe Klienta. Zwrot kwoty zakupu i koszty dostawy zwracamy w przypadku zwracania całościowego zamówienia. W przypadku zwrotu częściowego zwrot obejmuje tylko zwrot kwoty zwracanego produktu.  Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczenia do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.Towary przygotowane na indywidualne zamówienie nie podlegają możliwości zwrotu.

Wypełniony formularz zwrotu prosimy o wysłanie na adres: Cat of the Moon ul. Małopanewska 10B/17 , 54-212 Wrocław.

Formularz zwrotu

REKLAMACJE:

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. 

Przesyłkę reklamacyjną klient wysyła na własny koszt, w przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie koszt zostanie Klientowi zwrócony. Warunkiem przyjęcia przedmiotu w ramach reklamacji jest przesłanie do z podpisanym formularzem reklamacyjnym. W przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie, naprawiony lub wymieniony towar zostanie wysłany na koszt firmy. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana zostanie odesłany na koszt Klienta. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

W celu złożenia reklamacji prosimy zgłosić zamiar jej dokonania na adres: biuro@catofthemoon.com.oraz wydrukowanie i wypełnienie formularza reklamacji i wysłanie go wraz z reklamowanym produktem na adres: Cat of the Moon ul. Małopanewska 10B/17 , 54-212 Wrocław.

FORMULARZ REKLAMACJI

WYMIANY:

W przypadku wymiany odesłanie towaru, oraz ponowna wysyłka odbywa się na koszt klienta. Produkt odesłany na wymianę musi być zwrócony w stanie niezmienionym – nienoszącym śladów użytkowania  i w opakowaniu firmowym. Szczegóły wymiany powinny być uzgodnione w korespondencji mailowej z obsługą sklepu: biuro@catofthemoon.com

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez Sklep ponosi Sklep. W przypadku stwierdzenia pomyłki Sklep zwróci Klientowi koszt odesłania towaru do Sklepu w kwocie odpowiadającej kosztowi nadania przesyłki poleconej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Towary przygotowane na indywidualne zamówienie nie podlegają możliwości wymiany.

Wypełniony formularz wymiany prosimy o wysłanie na adres: Cat of the Moon ul. Małopanewska 10B/17 , 54-212 Wrocław.

Formularz wymiany