Jesteśmy polskim producentem akcesorów wyprawkowych dla niemowląt. Tworzymy nasze produkty dla przyszłych i obecnych rodziców, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo z dziecięcym pierwiastkiem w tle.Kochamy naturę i to ona nas inspirujeMówimy zdecydowane NIE neonowym kolorom i dodatkom w stylu plastic fantastic. Chcemy aby nasze produkty tworzyły piękne przestrzenie dziecięce, dawały radość rodzicom ciesząc oko prostym, ale niebanalnym designem. 

Akcesoria do snu, to główne produkty naszej marki. Wiemy, że sen dziecka, odgrywa ważną rolę w jego rozwoju.Dlatego w tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea, aby nasze produkty tworzyły aurę przytulności, wspierały maluszka w pozytywnym poznawaniu pięknego świata i kształtowały jego zmysły. Stawiamy na stonowane kolory, oryginalne wzornictwo, tak aby strefa snu zachęcała do wyciszenia i relaksu. 

Wszystkie nasze produkty, produkujemy  w Polsce, w województwie Łódzkim z najwyższą dokładnością i starannością

Dziecko podczas snu, nie tylko odpoczywa, ale także bardzo intensywnie się rozwija i rośnie. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego aby surowce z których tworzymy produkty, nie tylko ładnie wyglądały, były praktyczne i bezpieczne. Tkaniny  z których wykonujemy nasze produkty, a także dodatki tj. nici, wypełnienia, nadruki, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

  • 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex klasa I lub Tüv.
  • Antyalergiczne wypełnienia w naszych kocykach i kołderkach wykonane są z najwyższej jakości włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.
  • Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.
  •  Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki w naszych kocykach posiada Certyfikat Oeko Tex.
  •  Polar Minky używany w naszych kocykach posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.                             

Zaufały nam już tysiące Klientów w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii. Zapraszamy i Ciebie do naszej wspólnej przygody :) Jeśli masz pytania, napisz do nas, lub zadzwoń - porozmawiamy, doradzimy, wyjaśnimy. Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of the Moon.