Marka Cat of the Moon powstała aby wspierać rozwój dziecka już od pierwszej chwili. Akcesoria do snu dla dzieci i niemowląt, to główne produkty naszej marki. Wiemy, że sen dziecka odgrywa kluczową rolę w jego rozwoju. Dziecko podczas snu, nie tylko odpoczywa, ale także bardzo intensywnie się rozwija i rośnie. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego aby surowce z których tworzymy produkty, nie tylko ładnie wyglądały, były praktyczne i bezpieczne. Tworzymy akcesoria poprzez które Twój Maluszek będzie poznawał świat - pościel w którą codziennie będzie się wtulał, kocyk który będzie jego towarzyszem, dzięki tekstyliom które go otoczą będzie uczył się świata i go podziwiał. Dlatego w tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea aby tworzyły one aurę przytulności, która otoczy go i będzie wspierać w pozytywnym poznawaniu świata.

W produkcji naszych artykułów używamy tkanin i dodatków posiadających odpowiednie certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie.

* 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex lub Tüv.

* Wypełnienie w naszych produktach są zawsze antyalergiczne w klasie I.

* Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

* Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki posiada Certyfikat Oeko Tex.

* Polar Minky używany w naszych kocykach posiada certyfikat Oeko Tex 100 lub „Bezpieczny dla dziecka”.

Wiemy też, że nie wszystkie dzieci mają możliwość spać w odpowiednich warunkach, dlatego tworząc Cat of the Moon od początku wiedzieliśmy, że chcemy choć w niewielki sposób wpłynąć na poprawę warunków tych dzieci. Stworzyliśmy poduszkę Happy Pillow, z której część przychodu przeznaczamy dla Stowarzyszenia Piękne Anioły, które remontuje pokoiku dziecięce w najuboższych rodzinach. Bo każde dziecko zasługuje na to co najlepsze. Jeśli widzisz sens w tym co robimy i chcesz się do nas przyłączyć, to w imieniu dzieciaków i naszym z góry dziękujemy Ci za duże serce i świadomość. Dobro wraca z podwójną siłą! ;)

Masz pytania, napisz do nas, zadzwoń - porozmawiamy, wyjaśnimy i doradzimy. Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of The Moon :)