Dystrybutorzy :

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów online i offline z Polski i Zagranicy, którzy chcieliby dołączyć do grona naszych dystrybutorów. Jeśli prowadzisz sklep z akcesoriami dziecięcymi lub komplementarnymi produktami napisz do nas: biuro@catofthemoon.com  Współpracujemy na zasadzie win – win, czyli korzyści dla obu stron.

Projektanci:

Z przyjemnością podejmujemy współpracę ze zdolnymi fotografami, grafikami, stylistami, projektantami wnętrz, projektantami wzornictwa. Jeśli bliski jest Ci minimalistyczny styl zwrócony w stronę natury, delikatności i uważasz, że potrafisz w piękny sposób zaprezentować nasze produkty, czy wzbogacić naszą ofertę - napisz do nas: biuro@catofthemoon.com

Ambasadorki:

Jeśli jesteś mamą i cenisz sobie podejście sow life w życiu i macierzyństwie, prowadzisz bloga w tej tematyce lub pokrewnej, podobają Ci się nasze produkty i chętnie widziałabyś je w przestrzeni swojego malucha,  napisz do nas: biuro@catofthemoon.com, chętnie Cię poznamy i może wspólnie zorganizujemy jakiś ciekawy projekt :)