5 najczęściej kupowanych produktów Cat of the Moon na prezent z okazji narodzin dziecka

5 najczęściej kupowanych produktów Cat of the Moon na prezent z okazji narodzin dziecka

Zakupy na prezent z okazji narodzin dziecka mogą być wyzywaniem. Jeśli nie masz pomysłu na prezent i nie wiesz, co młoda lub przyszła Mama na już skompletowane w wyprawce, pamiętaj, że są rzeczy uniwersalne tzw pewniaki, które zawsze będą przydatne dla młodej mamy. Dziś przedstawiamy Wam ranking najczęściej kupowanych u nas produktów na prezent dla noworodka:

1.Kocyk z poduszką "SilverStars&Rose"

Najczęściej wybierany, bo kocyków nigdy dość :) Nawet jeśli przyszła mama ma już kilka, to ten od Ciebie i tak jej się przyda. Kocyk używany jest przecież w wielu sytuacjach: w łóżeczku, w kołysce, w foteliku samochodowym, do wózka na spacer, do otulenia po kąpieli. I w wielu innych sytuacjach kocyk po prostu przyda się pod ręką w torebce , więc warto mieć ich kilka w zapasie.

Kocyk dla niemowląt w gwiazdki

Kocyk"SilverStars&Rose"

2.Pościel 2in1 "Little Stars" w rozmiarze 75x100cm, czyli pierwsza kołderka dla noworodka.

Kołderka dla noworodka to drugi najpopularniejszy produkt, który pakujemy dla Was na prezent :) Maluszek na początku będzie przesypiał większość czasu, więc wszystko co związane ze snem jest dla niego w pierwszym okresie życia najprzydatniejsze.

 Kołderka dla noworodka w białe gwiazdki

Kołderka dla noworodka w szare gwiazdki

3.Poduszka gwiazda „Big Star”

Poduszki gwiazdki ślicznie ozdobią każdy dziecięcy kącik. To uroczy prezent jeśli przyszła Mama urządza właśnie pokoik dla swojego Maleństwa. A jak maluszek nieco podrośnie chętnie przytuli się do gwiazdy oglądając swoją ulubioną bajkę na dobranoc:)

Poduszka gwiazdka do pokoju dziecięcego

Poduszka Gwiazdka dla niemowląt

4.Pomoc w organizacji, czyli kosze na akcesoria i zabawki.

Ten gadżet doceni każda Mama, bo każda mama lubi porządek. Wreszcie góra zabawek, od cioci i wujków będzie pod kontrolą ;)

 kosz na zabawki do pokoju dziecięcego

Kosze na zabawki "Black&White"

 

5.Biała pościel do łóżeczka „Pure White&Cat”

Listę zamyka uniwersalna pościel do łóżeczka. Wybierając komplet poszewek warto znać rozmiar kołderki zakupionej przez mamę. Przyznamy, że to ulubiony prezent kupowany przez Mamę przyszłej Mamy, czyli Babcie :) Bo Babcie znają się na rzeczy i wiedzą, że pościeli nigdy za wiele, a uniwersalna śnieżnobiała biel zawsze jest na czasie! ;)

 Biała pościel do łóżeczka

Pościel "PureWhite&Cat"

 

A Wy Kochane Młode lub przyszłe Mamy jakie prezenty już dostałyście i co najbardziej Was ucieszyło?

 

 

194 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code