Kompletujesz wyprawkę dla swojego Malucha? Zobacz jak z tym wyzwaniem poradziła sobie Justyna z bloga ourlovetolive "Najczęściej stawiamy na minimalizm, podobnie jest w przypadku urządzania wnętrz oraz dopasowywania do nich ..
Hej! Jesteś tam? Chcemy zdradzić Ci sekret! Poduszka „Happy Pillow” to prawdziwie niezwykła rzecz. Zaprojektowaliśmy ją po to, żeby mnożyć uśmiechy na dziecięcych buźkach i wysyłać radość w świat!
Na runku dostępne są kołderki wypełniane wełną, puchem, tworzywami syntetycznymi, a także pierzem, czy bambusem. Część z nich bez niezbędnych certyfikatów. Wszystkie nasze wypełnienia w kocykach, kołderkach, ochraniaczach czy śpiworkach posiadają Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w kl. I.
Zakupy na prezent z okazji narodzin dziecka mogą być wyzywaniem. Jeśli nie masz pomysłu na prezent i nie wiesz, co młoda lub przyszła Mama na już skompletowane w wyprawce, pamiętaj, że są rzeczy uniwersalne tzw pewniaki, które zawsze będą przydatne dla młodej mamy.
Uwielbiamy motyw chmurek, jest genialny w swojej prostocie! Lekki, delikatny, uniwersalny, ale też oryginalny i stylowy. Z chmurek można tworzyć z nich cudowne kombinacje w pokoikach dziecięcych i niemowlęcych. Pasują cudownie i dla malutkich szkrabów i dla Starszaków, dlatego tak szybko znikają z naszych półek sklepowych :)