Wyprawka dla noworodka

Posted by
Narodziny maluszka w życiu każdej z Was są wielkim wydarzeniem. To zrozumiałe, że jako przyszłe mamy chcecie przygotować się jak najlepiej, dlatego zastanawiacie się jak skompletować najlepszą wyprawkę dla noworodka.
Wybierając kołderkę dla swojego malucha lub lekki kocyk zapoznaj się z zasadą Feet to Foot, która pomoże Ci jeszczebardziej zadbać o zdrowy i bezpieczny sen maluszka.
Te cechy mają wpływ na jego praktyczne użytkowanie i przesądzą, czy finalnie będziesz z niego zadowolona i czy będzie on prawidłowo wspierał rozwój Twojego dziecka.
Kompletujesz wyprawkę dla swojego Malucha? Zobacz jak z tym wyzwaniem poradziła sobie Justyna z bloga ourlovetolive"Najczęściej stawiamy na minimalizm, podobnie jest w przypadku urządzania wnętrz oraz dopasowywania do nich ..
Na runku dostępne są kołderki wypełniane wełną, puchem, tworzywami syntetycznymi, a także pierzem, czy bambusem. Część z nich bez niezbędnych certyfikatów. Wszystkie nasze wypełnienia w kocykach, kołderkach, ochraniaczach czy śpiworkach posiadają Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w kl. I.
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)