O Cat of the Moon

Marka Cat of the Moon powstała aby wspierać rozwój dziecka już od pierwszej chwili. Akcesoria do snu dla dzieci i niemowląt, to główne produkty naszej marki. Wiemy, że sen dziecka, tekstylia którymi się otacza, faktury i kolory, odgrywają ważną rolę w jego rozwoju. Tworzymy akcesoria poprzez które Twój Maluszek będzie poznawał świat - pościel w którą codziennie będzie się wtulał, kocyk który będzie jego towarzyszem, dzięki tekstyliom które go otoczą będzie uczył się świata i rozwijał swoje zmysły. Dlatego w tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea aby tworzyły one aurę przytulności, która otoczy go i będzie wspierać w pozytywnym poznawaniu świata. 

Ponadto dziecko podczas snu, nie tylko odpoczywa, ale także bardzo intensywnie się rozwija i rośnie. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego aby surowce z których tworzymy produkty, nie tylko ładnie wyglądały, były praktyczne i bezpieczne.

 

Produkty tworzymy od początku do końca w Polsce i jesteśmy dumni z Made in Poland. W naszej już ponad 3 letniej działalności zaufały nam tysiące Klientów na całym świecie: w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,czy Szwecji, dziękujemy że tworzycie z nami rozwojowy dziecięcy świat!