O Cat of the Moon

Dla kogo tworzycie produkty?

Pomagamy przyszłym i obecnym mamom, które cenią sobie prosty, minimalistyczny styl, skompletować wyprawkę dla swojego dziecka i urządzić pokoik dziecięcy,  tak, aby  wspierał on jego rozwój i poznawanie świata.  Spośród wielu dostępnych na rynku tkanin, wybraliśmy te, które posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa(Oeko tex 100, Bezpieczny dla Dziecka) odpowiadają naszej stylistyce i  są odpowiedniej jakości, tak aby mamy kupując nasze produkty były zadowolone nie tylko z pięknego wyglądu, ale także z ich użytkowania.

Dlaczego w takim stylu produkujecie swoje produkty?

Akcesoria pościelowe to nasze główne produkty. Stawiamy na stonowane kolory, jednobarwne wzory, tak aby strefa przeznaczona do spania wyciszała i zachęcała do snu. Inspiruje nas natura i dziecięcy świat, dlatego w naszych produktach pojawiają się falbanki, pomponiki, detale, które potrafią odmienić przestrzeń. I choć kochamy uniwersalne wzornictwo to zawsze stawiamy na dziecięcy pierwiastek w tle :)  W Cat of the Moon chcemy stworzyć świat w którym będziemy celebrować prostotę, spokój i równowagę. Wszechogarniającą ironię chcemy zmienić na pochwałę tego co prawdziwe i najważniejsze: miłość.Produkty, które tworzymy mają być tego wyrazem i dopełnieniem.

Co jest dla Was ważne?

Najważniejsza jest dla nas aby żyć w zgodzie z samym sobą i żyć wartościami, które cenimy. I tak też staramy się prowadzić firmę. Tworzymy nasze produkty kierując się uczciwością i dobrem, klienta, planety i nas samych. Ważna jest też dla nas odpowiedzialność za nasze produkty i wpływ jaki mają one na środowisko, bo wierzymy, że nasze codzienne wybory kształtują świat.

Gdzie tworzycie swoje produkty?

Produkty tworzymy od początku do końca w Polsce w małej rodzinnej pracowni krawieckiej. Dzięki temu każdy produkt możemy obejrzeć osobiście, sprawdzić go i dopracować detale. W naszej już ponad 3 letniej działalności zaufały nam tysiące Klientów na całym świecie: w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii.

Skąd pomysł na branżę dziecięcą?

Pomysł zrodził się w pewne grudniowy wieczór w 2015r podczas rozmowy z moją mamą. Ja byłam wtedy poszukującą swojej drogi zawodowej, mama już miała doświadczenie w tej branży. Połączyłyśmy siły . BTW urodziłam się w Boże Narodzenie, czy mogłabym zajmować się czymś innym ? :)