O NAS

Jaka jest nasza misja?

Marka Cat of the Moon powstała aby wspierać rozwój dziecka już od pierwszej chwili. Pomagamy rodzicom skompletować mądrze wyprawkę dla swojego dziecka, tak aby wspierała ona rozwój maluszka, była praktyczna i piękna.

Jak tworzymy nasze produkty?

Akcesoria pościelowe to nasze główne produkty. Stawiamy na stonowane kolory, jednobarwne wzory, tak aby strefa przeznaczona do spania wyciszała i zachęcała do snu. Inspiruje nas natura i dziecięcy świat, dlatego w naszych produktach pojawiają się falbanki, pomponiki, detale, które potrafią odmienić przestrzeń. I choć kochamy uniwersalne wzornictwo to zawsze stawiamy na dziecięcy pierwiastek w tle :) 

Spośród wielu dostępnych na rynku tkanin, wybraliśmy te, które posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa(Oeko tex 100, Bezpieczny dla Dziecka, więcej o bezpieczeństwie naszych produktów przeczytasz tutaj.) Odpowiadają naszej stylistyce i  są odpowiedniej jakości, tak aby mamy kupując nasze produkty były zadowolone nie tylko z pięknego wyglądu, ale także z ich użytkowania.

Co jest dla nas ważne?

Najważniejsza jest dla nas aby żyć w zgodzie z samym sobą i żyć wartościami, które cenimy. I tak też staramy się prowadzić firmę. Tworzymy nasze produkty kierując się uczciwością i dobrem, klienta, planety i nas samych. Ważna jest też dla nas odpowiedzialność za nasze produkty i wpływ jaki mają one na środowisko, bo wierzymy, że nasze codzienne wybory kształtują świat.

Gdzie tworzymy swoje produkty?

Produkty tworzymy od początku do końca w Polsce, dzięki temu każdy produkt możemy obejrzeć osobiście, sprawdzić go i dopracować detale. W naszej już ponad 3 letniej działalności zaufały nam tysiące Klientów na całym świecie: w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii.