O NAS

W Cat of the Moon projektujemy i produkujemy akcesoria wyprawkowe dla niemowląt. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i subtelny design. Tak aby każda mama, bez problemu dopasowała wszystkie elementy w pokoiku i stworzyła piękną przestrzeń dla rozwoju swojego maluszka...

Marka Cat of the Moon powstała aby wspierać rozwój dziecka już od pierwszej chwili.  Wiemy, że tekstylia którymi otacza się Twoje dziecko, faktury i kolory, odgrywają ważną rolę w jego rozwoju. Tworzymy akcesoria poprzez które Twój Maluszek będzie poznawał świat - pościel w którą codziennie będzie się wtulał, kocyk który będzie jego towarzyszem, dzięki tekstyliom które go otoczą będzie uczył się świata i rozwijał swoje zmysły. Dlatego w tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea aby tworzyły one aurę przytulności, która otoczy go i będzie wspierać w pozytywnym poznawaniu świata.

NASZE PRODUKTY:

Wszystkie nasze produkty, produkujemy w Polsce, w województwie łódzkim, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków. Tkaniny  z których wykonujemy nasze produkty, a także dodatki tj. nici, wypełnienia, nadruki, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki którym kupując nasze produkty zapewniasz dziecku zdrowy i bezpieczny sen.

  • 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex klasa I lub Tüv.

  • Antyalergiczne wypełnienia w naszych kocykach i kołderkach wykonane są z najwyższej jakości włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

  • Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

  •  Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki w naszych kocykach posiada Certyfikat Oeko Tex.

  •  Polar Minky używany w naszych kocykach posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.    

Zaufały nam już tysiące Klientów w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii. Zapraszamy i Ciebie do naszej wspólnej przygody :) Jeśli masz pytania, napisz do nas, lub zadzwoń - porozmawiamy, doradzimy, wyjaśnimy.

Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of the Moon.