O NAS

Jesteśmy małą, rodzinną pracownią projektową i krawiecką w której tworzymy produkty dla rodziców, którzy tak jak my kochają naturę i prostotę wyrazu. Dla których małe rzeczy mają znaczenie i mogą uczynić życie piękniejszym i radośniejszym, jeśli tylko będziemy odpowiednio na nie uważni. Dla rodziców, którzy tworząc przestrzenie dla swoich pociech, chcą kształtować ich styl, rozwój i wrażliwość na piękno. Tym samym ciesząc swoje oko, oryginalnym i niebanalnym designem.  Projektując nasze wzory, lubimy patrzeć na świat oczami dziecka  możemy wtedy w pełni zobaczyć jego piękno i dostrzec, to czego sami często nie jesteśmy w stanie zobaczyć. 

NASZA MISJA:

W tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea, aby nasze produkty tworzyły aurę przytulności, pokazywały piękno otaczającego nas świata i tworzyły codzienny świat małych radości.  

NASZE PRODUKTY:

Wszystkie nasze produkty, produkujemy w naszej pracowni w województwie łódzkim, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków sprawdzonych polskich producentów. Tkaniny  z których wykonujemy nasze produkty, a także dodatki tj. nici, wypełnienia, nadruki, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki którym kupując nasze produkty zapewniasz dziecku zdrowy i bezpieczny sen.

  • 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex klasa I lub Tüv.

  • Antyalergiczne wypełnienia w naszych kocykach i kołderkach wykonane są z najwyższej jakości włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

  • Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

  •  Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki w naszych kocykach posiada Certyfikat Oeko Tex.

  •  Polar Minky używany w naszych kocykach posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.                             

Zaufały nam już tysiące Klientów w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii. Zapraszamy i Ciebie do naszej wspólnej przygody :) Jeśli masz pytania, napisz do nas, lub zadzwoń - porozmawiamy, doradzimy, wyjaśnimy.

Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of the Moon.