O NAS

...a good night sleep...

W Cat of the Moon projektujemy i produkujemy stylowe i bezpieczne, akcesoria do snu dla dzieci i niemowląt. Wszystkie nasze produkty, produkujemy w Polsce, ze starannie wyselekcjonowanych wysokiej jakości  materiałów i dodatków. Tkaniny  z których wykonujemy nasze produkty, a także dodatki tj. nici, wypełnienia, nadruki, posiadają certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I, dzięki czemu masz pewność, że zapewniasz swojemu dziecku zdrowy i bezpieczny sen. 

Tekstylia którymi otacza się Twoje dziecko, faktury i kolory, odgrywają ważną rolę w jego rozwoju. Tworzymy akcesoria poprzez które Twój Maluszek będzie poznawał świat - pościel w którą codziennie będzie się wtulał, kocyk który będzie jego towarzyszem, dzięki tekstyliom które go otoczą będzie uczył się świata i rozwijał swoje zmysły. Dlatego w tworzeniu naszych produktów przyświeca nam idea aby od najmłodszych lat kształtowały poczucie estetyki i dobry gust. Tworzyły aurę przytulności, która otoczy go i będzie wspierać w pozytywnym poznawaniu świata. Tak, aby każda chwila była niezwykłym wspomnieniem. 

BEZPIECZEŃSTWO:

  • Tkaniny których jakość i bezpieczeństwo potwierdza Certyfikat Oeko Tex klasa I.

  • Antyalergiczne wypełnienia w naszych kołderkach wykonane są z najwyższej jakości włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

  • Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I. ł

Zaufały nam już tysiące Klientów w Polsce, a także w Niemczech, Grecji, Anglii,Szwecji czy Słowenii. Zapraszamy i Ciebie do naszej wspólnej przygody :) Jeśli masz pytania, napisz do nas, lub zadzwoń - porozmawiamy, doradzimy, wyjaśnimy.

Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of the Moon.