POŚCIELE

Rożek, kocyk, kołderka? Pewnie zastanawiasz się, czym najlepiej przykryć śpiące dziecko zaraz po urodzeniu i jaka pościel dla niemowląt jest najlepsza? Jaki wybrać rodzaj pościeli do łóżeczka to dylemat większości mam. Chcemy Ci w tym pomóc dlatego przygotowaliśmy mini ściągawkę:

Pościel dla Noworodka - rożek Okres noworodkowy jest to czas, kiedy Twój maluszek zaczyna przystosowywać się do nieznanego mu wcześniej świata. Odgłosy, które wcześniej były tłumione przez brzuch mamy, teraz brzmią zupełnie inaczej, światło, temperatura, dotyk - wszystko dla niego to nowość.  Dlatego tak ważne jest aby w tym pierwszym okresie zapewnić maluszkowi otoczenie do snu, które w pewnym stopniu będzie mu przypominać to w którym mieszkał przez 9 m-cy. W pierwszym okresie noworodki lubią być ciasno otulone i tutaj sprawdzi się rożek, który możesz stosować wymiennie z otulaczem.   Dziecko otulone ze wszystkich stron czuje się jak w brzuchu mamy, dlatego śpi spokojniej i bezpieczniej. Rożek posłuży do około 4 - 6 miesiąca. Zobacz nasze -> rożki i otulacze basic.

Pościel dla Niemowlaka - sprawdź kołderki w rozmiarze 75x100cm lub śpiworek - kiedy Twój maluszek sam zacznie  obracać się na boki, wtedy należy przejść na opcję śpiworka, lub kołderki w zależności co Twój Maluszek bardziej będzie preferował. Rozmiar 75x100 jest optymalny aż do około 1,5 roku, kołderka jest lekka i nie krepuje ruchów maluszka. Zobacz jakie kołderki nasze klientki wybierają najcześciej -> pościel 2in1 dla niemowlaków.

Dla Starszaka, czyli 1,5 - 2 latek do ok. 3 -5 lat - pościel do łóżeczka w rozmiarze 90x120cm lub 100x135cm. Mamy dla Ciebie w ofercie poszewki tradycyjne, zamykane na urocze troczki tutaj, albo nowoczesne kołderki zszyte z wypełnieniem tutaj.

Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów