Zwrot towaru:

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny. W takim przypadku w ciągu 14  dni od daty dostawy należy zgłosić zamiar dokonania zwrotu na adres: biuro@catofthemoon.com. Zgłoszenie zwrotu powinno być dokonane na  formularzu zwrotu, który dostępny jest tutaj: Formularz zwrotu


Następnie towar, wydrukowany i podpisany formularz zwrotu należy wysłać w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. Zwrot jest możliwy wyłącznie, jeśli towar jest kompletny, nie został uszkodzony lub zniszczony i nie nosi śladów użytkowania.  Koszty odesłania towaru ponosi Klient. Po otrzymaniu zwróconego towaru najpóźniej w ciągu 14 dni zwracamy kwotę zakupu wraz z kosztem dostawy przelewem na konto bankowe Klienta, bądź też wymieniamy na inny produkt z oferty Sklepu.

Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczenia do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.Towary przygotowane na indywidualne zamówienie nie podlegają możliwości zwrotu.

Reklamacja:

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza reklamacji: Formularz reklamacji i wysłanie go wraz z reklamowanym produktem.

Przesyłkę reklamacyjną klient wysyła na własny koszt, w przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie koszt zostanie Klientowi zwrócony. Warunkiem przyjęcia przedmiotu w ramach reklamacji jest przesłanie do z podpisanym formularzem reklamacyjnym. W przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie, naprawiony lub wymieniony towar zostanie wysłany na koszt firmy Cat of the Moon. Towar, którego reklamacja nie zostanie uznana zostanie odesłany na koszt Klienta.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

Wymiana:

W przypadku wymiany odesłanie towaru odbywa się na koszt klienta. Produkt odesłany na wymianę musi być zwrócony w stanie niezmienionym – nienoszącym śladów użytkowania  i w opakowaniu firmowym. Szczegóły wymiany powinny być uzgodnione w korespondencji mailowej z obsługą sklepu: biuro@catofthemoon.com

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez Sklep ponosi Sklep. W przypadku stwierdzenia pomyłki Sklep zwróci Klientowi koszt odesłania towaru do Sklepu w kwocie odpowiadającej kosztowi nadania przesyłki poleconej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Towary przygotowane na indywidualne zamówienie nie podlegają możliwości zwrotu.

Formularz wymianyTowar odsyłany do Sklepu w ramach zwrotu, wymiany lub reklamacji należy odesłać w sposób umożliwiający uzyskanie potwierdzenia nadania na adres:

Cat of the Moon

Pieczyska 3

98-400 Wieruszów

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Formularz wymiany