Jeśli tu trafiłaś, to pewnie spodziewasz się dziecka, lub jesteś młodym rodzicem :) Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w tworzeniu akcesoriów do snu dla dzieci i niemowląt. Znajdziesz u nas: pościele do łóżeczka, pościele dla starszaków,a także akcesoria do łóżeczka tj. ochraniacze, prześcieradła, śpiworki, kocyki i wiele innych produktów dla maluchów, które towarzyszą im w ich pokoikach.

Inspiruje nas nowoczesny design, neutralna kolorystyka połączona z oryginalnymi dziecięcymi wzorami. Tak, aby każda mama i tata mogła w prosty sposób dopasować różne elementy w pokoiku niemowlęcym i stworzyć piękną przestrzeń do rozwoju dla maluszka.

Działamy w województwie Łódzkim, to tam tworzymy wszystkie nasze produkty i produkujemy je z najwyższą dokładnością i dbałością o każdy detal.

                                                          

Wiemy, że sen dziecka odgrywa kluczową rolę w jego rozwoju. Dziecko podczas snu, nie tylko odpoczywa, ale także bardzo intensywnie się rozwija i rośnie. Dlatego chcemy pomóc rodzicom w zapewnieniu swoim dzieciom najlepszych warunków do spania. By każde dziecko co noc miało zdrowy, bezpieczny sen i radosne poranki :)

W produkcji naszych artykułów używamy tylko tkanin posiadających odpowiednie certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie. Z nami możecie spać spokojnie :)

* 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex lub Tüv.

* Antyalergiczne wypełnienia w naszych kocykach i kołderkach wykonane są z najwyższej jakości włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

* Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

* Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki posiada Certyfikat Oeko Tex.

* Polar Minky i welur używany w naszych kocykach posiada certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.


Kocyk "Silver Sky&Roses"

Kocyk Minky Cat of the Moon

Masz pytania, napisz do nas, zadzwoń - porozmawiamy, wyjaśnimy i doradzimy. Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of The Moon :)