Prowadzimy małą rodzinna pracowanie, w której głównie tworzymy produkty do snu dla niemowląt. Szyjemy pościele, ochraniacze do łóżeczek, rożki, prześcieradła, śpiworki, kocyki i inne akcesoria pomagające w opiece nad maleństwami.W naszych produktach łączymy klasyczną elegancje, uniwersalne wzory z nowoczesnym praktycznym spojrzeniem na akcesoria wyprawkowe dla niemowląt. Tak, aby każda mama mogła w prosty sposób dopasować różne elementy w pokoiku niemowlęcym i stworzyć piękną przestrzeń rozwoju dla maluszka.

Pierwsze produkty nie powstały z myślą firmie, a o rodzinie i najbliższych. Cat of the Moon powstało, żeby robić dobre rzeczy. Aby każdego dnia budzić się z przekonaniem, że to co robimy ma sens, jest dobre i sprawia nam radość. W naszej firmie kierujemy się zasadą: Mamy mają u nas szczególne względy – dlatego wszystko co robimy, robimy z myślą o Was drogie Mamy, bo to Wy w 99% kompletujecie wyprawki dla swoich pociech, wyszukujecie perełki w internecie, aby dać swoim Maluchom to co najlepsze :) I my chcemy Wam w tym pomagać! Oczywiście nie ujmujemy znaczenia Tatom – ich tez zapraszamy do nas z całego serca!

Działamy w województwie Łódzkim, to tam tworzymy wszystkie nasze produkty i produkujemy je dając 110% serca, zaangażowania, dbałości i dużą dawkę wiedzy o tkaninach, dzianinach, lamówkach, wypustkach i wielu innych detalach, jednym słowem mówiąc o wiedzy o całym procesie produkcji. Codziennie staramy się stanąć na wysokości zadania i sprostać Waszym oczekiwaniom. I wychodzi nam to nieskromnie powiem bardzo dobrze :) Co widać po opiniach, które od Was dostajemy. I jeśli dobrnełaś/ łes do tej części mojej opowieści to w tym miejscu zapraszam Cię do zakładki opinie, gdzie znajdziesz wypowiedzi rodziców na nasz temat.

Dostajemy też wiele informacji od Was na maila, facebooku z podziękowaniem, z opisem zachwytu nad naszymi produktami, co niezmiernie cieszy nasze serce. Czasem piszecie z pytaniem o sposób prania, prasownia, dopytujecie o produkty dla starszych swoich pociech. Zdarzają się też sytuacje o których z trwogą czytamy, że kurier nie dojechał, że w paczce jest inny rozmiar kocyka – nie ukrywamy, jesteśmy tylko ludźmi i czasami zdarzają nam się pomyłki, czy potknięcia niezależne od nas. Ale jedno jest pewne, każdą sytuację rozwiążemy na Twoją korzyść i zadbamy, abyś była zadowolona/y w 100%!

Mam nadzieję, że po tym wstępie trochę nas już poznałaś/ łeś, a jeśli chcesz o coś nas zapytać napisz do nas, zadzwoń, doradzimy, odradzimy, na pewno podzielimy się z Tobą naszą wiedzą z całą serdecznością.

 

                                                                         

 

Tworzenie produktów dla najmłodszych to duża odpowiedzialność. Wiemy, że sen dziecka odgrywa kluczową rolę w jego rozwoju. Dziecko podczas snu, nie tylko odpoczywa, ale także bardzo intensywnie się rozwija i rośnie. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego aby surowce z których tworzymy produkty, nie tylko ładnie wyglądały i były praktyczne, ale też bezpieczne dla dzieci i niemowląt.

W produkcji naszych artykułów używamy tkanin i dodatków posiadających odpowiednie certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie.

* 100% bawełna, której jakość potwierdza Certyfikat Oeko Tex lub Tüv.

* Wypełnienie w naszych produktach są zawsze antyalergiczne w klasie I.

* Nici których używamy do tworzenia produktów posiadają Certyfikat Oeko Tex 100 w klasie I.

* Włóczka z której zrobione są ozdobne frędzelki posiada Certyfikat Oeko Tex.

* Polar Minky używany w naszych kocykach posiada certyfikat Oeko Tex 100 lub „Bezpieczny dla dziecka”.


Z nami możecie spać spokojnie :)

Wiemy też, że nie wszystkie dzieci mają możliwość spać w odpowiednich warunkach, dlatego tworząc Cat of the Moon od początku wiedzieliśmy, że chcemy choć w niewielki sposób wpłynąć na poprawę warunków tych dzieci. Stworzyliśmy poduszkę Happy Pillow, z której część przychodu przeznaczamy dla Stowarzyszenia Piękne Anioły, które remontuje pokoiku dziecięce w najuboższych rodzinach. Bo każde dziecko zasługuje na to co najlepsze. Jeśli widzisz sens w tym co robimy i chcesz się do nas przyłączyć, to w imieniu dzieciaków i naszym z góry dziękujemy Ci za duże serce i świadomość. Dobro wraca z podwójną siłą! ;)


Kocyk "Silver Sky&Roses"

Kocyk Minky Cat of the Moon

Masz pytania, napisz do nas, zadzwoń - porozmawiamy, wyjaśnimy i doradzimy. Zapraszamy i dziękujemy za wybór Cat of The Moon :)